İnsan Kaynakları

Neden Ayos?

Hizmet sektörü ciddi bir tecrübe ve güvenirlik gerektirir. Üst düzey kalite anlayışıyla, hizmet sektörünün bir çok alanında örnek işler ortaya çıkarması, Ayos Group’un tüm çalışanları için gerçek bir kaliteli hizmet anlayışını deneyimleme imkânı sağlamaktadır.

Büyük ve köklü bir ailenin parçası olan çalışanlarımız, aynı zamanda profesyonel iş yaşamının getirdiği zorlukları, kaliteli hizmet anlayışı içerisinde birbirine kenetlenebilen bir ekip ruhuyla aşmaktadır. Ayos Group olarak üstlendiğimiz projelerin; müşteri memnuniyetlerini üst düzeyde tutarak devam ediyor olması, çalışanlarımız için ayrı bir motivasyon kaynağıdır. Bu durum çalışan memnuniyetinin üst düzeyde olmasının en büyük etkenlerinden birisidir.


İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Modern İnsan Kaynakları uygulamalarıyla birlikte; işe alım süreci, kariyer gelişimi imkânı, ücretlendirme politikası ve yan haklar, performans yönetimi alanlarında güncel ve bilimsel altyapısı olan sistemleri takip etmekteyiz.

İşe alım uygulamalarımız arasında; yetkinliklerin ölçümü ve bilişsel değerlendirme, grup mülakatları, vaka/sunum çalışmaları, kişisel beceriler ve farklı becerileri ölçmeye yönelik test çalışmaları bulunmaktadır.

Çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri de yıllık olarak ölçümlenmekte ve sonuçlar çalışanlarımızın ücretlerine yansıtılmaktadır. Performans değerlendirme sistemimiz, hedef ve yetkinlik esaslı olup yönetici, takım ve insan kaynakları değerlendirmeleri ışığında elde edilen edilir.

Grubumuz; sürekli öğrenme ilkesi ışığında, ihtiyaç olduğu belirlenen alanlarda çalışanlarına mümkün olan en üst düzeyde eğitimlerin verilmesini hedeflemektedir. Bu çerçevede iç ve dış eğitmenler tarafından, gerek mesleki/teknik içerikte, gerekse sosyal ve kişisel gelişim odaklı eğitimler sürekli olarak devam etmektedir.


Gelecek Algımız

İnsan Kaynakları olarak hedefimiz; mutlu, sağlıklı ve motivasyonu yüksek çalışanlarımıza, etkin sistemsel altyapı ve kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunarak organizasyonumuzun sürekli gelişmesini ve başarılı olmasını sağlamaktır.

Gelecek algımızı; firmamıza emanet edilmiş projelerin üstesinden gelebilmiş, alanında kendini ispatlamış çalışanlarla hizmet sektörünün ihtiyaç duyduğu kalite değerine ulaşmış bir organizasyon oluşturmaktadır.


Bizden Biri Olmak İçin

Organizasyonumuzda farklı dallarda eğitim görmüş, tecrübeli ya da yeni mezun adaylar için iş fırsatları oluşabilmektedir. Tüm pozisyonlar için adaylardan temel beklentilerimiz;

Kendine Güven,

Pozitif Düşünebilme,

Yeniliklere Açıklık,

Kuvvetli İletişim ve İkna Becerisi,

Takımdaşlık Ruhu,

Kendini Motive Edebilme Becerisi’dir.

 

scroll up