Hakkımızda

AYOS Group Hakkında

Hakkımızda

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Ayos İnşaat, Ayos Güvenlik, Ayos Temizlik ve Ayos Yönetim firmalarını bünyesinde barındıran Ayos Group, tüm iştiraklerinde müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışı benimsemiştir. Ayrıca deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm kişi ve kurumların geleceğini kendi geleceği olarak görmeyi ve buna göre hareket etmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir.

Kuruluşundan itibaren hizmet alanlarını arttırmayı ve faaliyet bölgelerini genişletmeyi görev kabul eden Ayos Group, mevcut iştiraklerini geliştirmenin yanı sıra müşterilerinin gereksinimlerini ve çağın gereklerini de göz önünde bulundurarak farklı alanlarda yeni iştiraklerle büyüme hedefine güçlü ve emin adımlarla yürümeyi sürdürmektedir.

Bağlı firmalarımızda görev alan her kademedeki personelimiz, Ayos Group’un hizmet anlayışı çerçevesinde sürekli ve kesintisiz bir eğitim programı içinde kendilerini geliştirirken, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeye getirecek ve duyarlığa ulaşmış olarak görevlerini sürdürmektedirler.

Ayos Group çatısı altında faaliyet gösteren iştiraklerimizle ilgili detaylı bilgiye her firmamızın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

scroll up